Умови гарантійного обслуговування:

На товари, придбані в нашому інтернет-маркеті надається офіційна гарантія від виробника терміном від 1 до 10 років залежно від групи товарів. 

Підтвердженням гарантійних зобов'язань є гарантійний талон інтернет-маркету iTorUS, або офіційний гарантійний талон від виробника продукції.

Після доставки товару, Клієнт у присутності представника нашої компанії перевіряє цілісність та комплектацію продукту. Комплектація виробу визначається описом виробу або посібником з експлуатації. Ризик випадкової втрати або пошкодження виробу переходить до Споживача з моменту передачі товару.

Обслуговування та ремонт техніки бере на себе сервісний центр фірми-виробника. Ці умови не обмежують законних прав Споживача, наданих йому чинним законодавством України.

Повернення товару у 14-денний термін:

Згідно з 9 статтею закону про захист прав споживачів ви можете повернути товар у 14 денний термін без пояснення причин. Щоб використати своє право, просимо переконатися, що:

  • Товар не має дефектів, але не підійшов за формою, габаритами, кольором або з яких-небудь інших причин не може бути використаний споживачем за призначенням.
  • Придбано в магазині не пізніше 14 днів тому, не рахуючи дня покупки.
  • Товар не був у використанні, і зберігає товарний вигляд , і всі споживчі властивості.
  • Збережено всі аксесуари та документація, що входять до комплектації даного товару.
  • Не порушено упаковку товару, всі пломби та ярлики.
  • У споживача зберігся товарний чек

Просимо врахувати, що у разі заводського шлюбу/поломки протягом 14 денного терміну повернення товару неможливе. У цій ситуації на товар поширюються гарантійні зобов'язання на загальних підставах (відповідно до 8 статті закону про захист прав споживачів). Рекомендуємо ретельно перевіряти товар при покупці.

Актуальні пропозиції

Триходовий змішувальний клапан Honeywell DR65GFLA ДУ 65 Ру 6 Kvs 63
Арт: DR65GFLA
-20%
11 649.38 грн 9 319.50 грн
Хомут пластиковий для труб 48-55 мм (1 1/2", DN40) Walraven BIS starQuick® (0854054)
Арт: 0854054
81.61 грн
  • Внутрішній діаметр: 48-55 мм