Доставка товару:

 Доставка по Києву

Доставка товарів по Києву здійснюється безкоштовно (до під'їзду) при замовленні більше 10000 грн. Якщо сума замовлення складає менше 10000 грн. - вартість доставки складає 350 грн. Вартість доставки за межі міста узгоджується окремо.

Служба доставки товарів по Києву працює з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 17:00, інший час доставки обумовлюється індивідуально з Вашим менеджером.

Покупці нашого інтернет-маркету також мають можливість забрати самостійно товар в офісі компанії (04073, м. Київ, вул. Сирецька, 9, БЦ "МАЯК", оф. 203) з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18: 00.

Просимо врахувати, що весь асортимент товарів розмістити в офісі ми, на жаль, не можемо, будь ласка, погоджуйте свій візит та попередньо резервуйте товар у менеджера.

 Доставка по Україні

Доставка товарів здійснюється практично до будь-якої точки України транспортною компанією "Нова пошта". Список та адреси відділень Ви можете переглянути на сайті "Нової пошти". 

Надсилання товару здійснюється після оплати його повної вартості.

Вартість доставки по Україні оплачує отримувач. Прорахувати попередню вартість доставки можна на сайті "Нової пошти".

Оплата товару*:

Готівка

Проводиться лише у національній валюті. Ви можете здійснити оплату безпосередньо після доставки нашим експедитором замовленого товару або здійснити платіж при оформленні замовлення в нашому офісі.

Безготівковий розрахунок

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, менеджер нашої компанії відправить зручним для Вас спосорахунок-фактуру, яку Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої організації. 

Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом із товаром.


*Мінімальна сума замовлення складає 500 грн