Переваги та недоліки електрокотлів

08/17/2022
від Євген Квітченко

Плануєте купити електричний котел? Розгляньте переваги та недоліки електрокотлів

У цій статті спробуємо обговорити переваги та недоліки використання для опалення житлових та нежитлових площ електричних котлів.

На сьогоднішній день, набирають великої популярності електрокотли, причому як для опалення невеликих будинків, котеджів, дач, так і трифазні електричні котли для опалення великих площ (складські приміщення, виробничі приміщення, офісні будівлі та інші об'єкти). На українському ринку представлена продукція багатьох виробників електричних котлів, які постійно конкурують між собою, покращують виробництво та пропонують привабливі ціни. У цій статті ми розглянемо вітчизняного виробника електричних котлів КЕО «ДНІПРО».

Електричні котли КЕО зарекомендували себе серед споживачів із позитивного боку. Широка виробнича лінійка електрокотлів КЕО у якій: настінні однофазні електрокотли (в діапазоні від 3 кВт до 6 кВт; трифазні електричні котли потужністю від 6 кВт до 27 кВт); базові підлогові електричні котли потужністю від 3 кВт до 6 кВт (однофазні) та від 6 кВт до 120 кВт (трифазні), дозволяє зробити оптимальний вибір електрокотла для конкретного застосування та умов експлуатації.  

 Настінні електричні котли ДНІПРО КЕО:

  • електричний котел серії "Міні" КЕО (без насоса), КЕО-М (з циркуляційним насосом Wilo), мінімальна комплектація, невеликого розміру.
  • електричний котел серії "Настінний" КЕО-Н (з циркуляційним насосом Wilo) - низький рівень шуму та сучасний дизайн.
  • електричний котел серії "Настінний Євро" КЕО-Н-ЄВРО (з циркуляційним насосом Wilo) - комплектація європейського виробництва, насос, розширювальний бак, мідна інсталяція.

Електрокотли ДНІПРО настінні опалюють площу від 36 до 300 кв.м, мають кілька ступенів потужності, що дозволяє не використовувати котел на повну потужність та гарантує економію споживання електроенергії.

Підлогові електричні котли ДНІПРО КЕО-Б:

Електричний котел серії «Базовий» КЕО-Б номінальною потужністю 9-120 кВт та опалювальною площею до 1440 кв.м, конструкція котла дозволяє відокремити блок з електричним та регулюючим обладнанням для ремонту без від'єднання котла від системи опалення. Дані котли комплектуються кількома ступенями потужності для забезпечення комфортної роботи та економії електроенергії.

Давайте таки визначимо основні переваги електричних котлів для опалення:

  • Доступна ціна
  • Простота монтажу 
  • Легкість в обслуговуванні 
  • Екологічність 
  • Займають мало місця 
  • Низький рівень шуму 
  • Високий рівень безпеки 
  • Високий ККД – 94%        

Вищезгадані переваги електрокотла роблять його привабливим для споживача. Але потрібно врахувати і деякі недоліки електричних котлів:

  1. Це висока ціна за електроенергію, якщо приміщення, яке опалює котел погано утеплене, то котел працюватиме цілодобово, що може призвести до великого споживання енергії.
  2. Часті відключення енергії залишать вас без тепла, тому рекомендується використовувати електрокотел у парі з альтернативним котлом на твердому паливі. Що допоможе вам завжди бути із теплом.
  3. Неможливість підключення потрібного вам за потужністю електрокотла через брак електроенергії необхідної для підключення.

Як уже писалося в цій статті, на українському ринку є великий вибір електрокотлів як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва. Якщо Вам дозволяє бюджет і ви віддаєте перевагу тільки закордонним котлам, то з позитивного боку себе зарекомендували електричні котли Protherm. А вітчизняні електрокотли БЕО-Н-ЄВРО серії «Настінний Євро» ДНІПРО мають незаперечну перевагу в ціні і абсолютно нічим не поступаються в якості.

Підбиваючи підсумки статті, і порівнявши переваги та недоліки в роботі та експлуатації електричного котла, ви зможете прийняти правильне та зважене рішення, який котел вам вигідно придбати для опалення вашого приміщення.

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук